Теплові насоси великих потужностей

Асортимент NIBE здатен задовольнити широкий спектр споживачів різних потужностей і призначень.

Не виключенням є і об'єкти зі значними потребами в теплі або холоді. Зазвичай це об'єкти промисловості, громадські будівлі і просто великі приватні будинки.

Для забезпечення мікроклімату таких приміщень пропонуються моделі NIBE F1345, F1355.

Головною відмінністю цих моделей від побутових є ще більший акцент на надійності. Це знаходить відображення в системі дублювання елементів теплового насосу. 1345 та 1355 мають два незалежні компресорні блоки. Окрім компресорів, кожен блок має свої теплообмінники, циркуляційні насоси, плати плавного пуску або інвертори (залежно від моделі) тощо. Таким чином фактично ми отримуємо два теплових насоси в одному корпусі. Ціна, обладнання при цьому, нижча ніж ціна двох окремих теплових насосів з сумарною аналогічною потужністю. У випадку, виходу з ладу одного компресору, інший продовжить роботу і не дасть будинку замерзнути. Також наявність двох компресорних блоків фактично робить систему двохступеневою. Це дає змогу тепловому насосу більш стабільно працювати в міжсезоння коли потреба в теплі незначна. Зменшуються пускові токи адже два компресори ніколи одночасно не вмикаються. Кожен з компресорів може виконувати свою функцію, наприклад один працювати на нагрів води для ГВП, інший на опалення.  

NIBE F1345

На схемі зображені внутрішні елементи NIBE F1345.

 

Рішення з інвертором для великих об'єктів.

Для ще більшої ефективності NIBE випустила є модель з двома компресорами, один з яких має інверторне керування (змінну потужність) - NIBE F1355. Окрім підвищення ефективності і зменшення споживання електричної енергії, таке рішення робить роботу в міжсезоння ще стабільнішою і щадною для компресору.

Якщо максимальної потужності одного теплового насосу недостатньо, обладнання монтується в каскад (декілька установок). З NIBE можна реалізовувати гнучкі та функціональні каскадні рішення без додаткової автоматики. З каскадом система стає ще більше надійнішою.

На об'єктах з великою потребою в теплі зазвичай встановлюються складні розгалужені системи які мають потребу в диспетчеризації та централізованому керуванні. NIBE має вбудований модуль підключення до мережі Internet для віддаленого моніторингу та контролю. Для диспетчеризації автоматика має можливість підключення по протоколу MODBUS. Він дозволяє передавати будь-які дані по поточним параметрам системи на пульт та виконувати зворотні вказівки пульта. Окрім цього тепловий насос має більш простішу можливість комунікації за допомогою сухих контактів. Наприклад увімкнути ту чи іншу функцію при подачі сигналу ззовні або подати сигнал про зміну свого статусу.

 

Надійність потужних теплових насосів NIBE підтверджена на таких об'єктах в Україні:

1. СІМ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ В КУРОРТІ "ТЕРМАЛЬНІ ВОДИ КОСИНО"

Каскад на уурорт "Термальні Води Косино"

2. ЧОТИРИ ТЕПЛОВИХ НАСОСИ ГРУНТ/ВОДА F1345-60, ЗАГАЛЬНОЮ ТЕПЛОВОЮ ПОТУЖНІСТЮ 240 КВТ, ДИТЯЧИЙ САДОК У ЦЕНТРІ КИЄВА

Каскад в садочку "Leap Kids"

3. ЧОТИРИ ТЕПЛОВИХ НАСОСИ В ГОТЕЛІ "МІРОТЕЛЬ"

Каскад а готелі "Міротель"

 

4. Каскад з трьох теплових насосів в Харкові

Каскад з трьох теплових насосів

5. Каскад з п'яти теплових насосыв NIBE

 

Каскад з п'яти теплових насосів NIBE

6. Каскад з двох теплових насосів NIBE 2120-20

Каскад з двох теплонасосів