До завершення залишилось:

Днів Годин Хвилин Секунд

УМОВИ ГРАНТУ ЗІ ШВЕЦІЇ

Термін реєстрації з 01.03.2021 до 31.05.2021 або до вичерпання ліміту

Ліміт Гранту 50 штук теплових насосів NIBE (Швеція) та безмежна кількість рекуператорів повітря.

Вичерпний перелік обладнання яке можна купити за грантовими умовами наведено в прайс-листі.

Грант призначений для кінцевих споживачів - фізичних осіб, що купуватимуть тепловий насос та/або рекуператор через офіційного партнера NIBE – монтажну компанію.

Грант зі Швеції передбачає придбання теплового насосу, рекуператору, пов’язаних аксесуарів та монтажу зі знижкою, що складається з:
- 15% від ціни теплового насосу/рекуператору зараховуються NIBE на рахунок визначеної покупцем монтажної компанії для покриття витрат з монтажу теплового насосу

Кількість доступних теплових насосів: 1

Кількість зареєстрованих у "Гранті зі Швеції" 49

Грант не поєднується з іншими спеціальними пропозиціями, що надані партнерами NIBE до початку Гранту, або під час його проведення.

Показники на сайті оновлюються раз на добу

ДЕКІЛЬКА КРОКІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ
ГРАНТУ ЗІ ШВЕЦІЇ

 1. РЕЄСТРАЦІЯ
  З 01.03.2021 по 31.05.2021 заповніть Реєстраційну форму (праворуч)
 2. ОТРИМАЙТЕ КУПОН ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ РЕЄСТРАЦІЮ
  Після відправки Реєстраційної форми ви отримаєте електронною поштою посилання на КУПОН, що підтверджує реєстрацію.
 3. ОБЕРІТЬ МОДЕЛЬ ТЕПЛОВОГО НАСОСУ ТА МОНТАЖНИКА, АБО ПРОКОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З МОНТАЖНИКОМ ЩОДО МОДЕЛІ ТЕПЛОВОГО НАСОСУ
   
 4. ПЕРЕВІРТЕ ЩО ЗАЛИШИЛИСЬ ТЕПЛОВІ НАСОСИ У ГРАНТІ ЗІ ШВЕЦІЇ
   
 5. ЗАБРОНЮЙТЕ ОБРАНУ МОДЕЛЬ ТЕПЛОВОГО НАСОСУ/РЕКУПЕРАТОРУ, ТА НЕОБХІДНІ АКСЕСУАРИ
  Відправте заповнений КУПОН:
  ‣ по електронній пошті на адресу: grant@nibe.ua
  ‣ або замовним листом на адресу: ТОВ «ТЕПЛОВІ НАСОСИ», оф. 1-304 Форум Термінал, Столичне шосе 100, Київ, 03068
  УВАГА! Порядок отримання визначається датою відправлення заповнених купонів Дистриб’ютору NIBE в Україні.
  Бронювання теплового насосу на умовах Гранту зі Швеції діє на протязі 14 днів з дати відправки Дистриб’ютором NIBE ПІДТВЕРДЖЕННЯ БРОНЮВАННЯ у вигляді електронного листа.
 6. ОТРИМАЙТЕ ТЕПЛОВИЙ НАСОС ТА МОНТАЖ ЗА УМОВАМИ ГРАНТУ ЗІ ШВЕЦІЇ
  Надайте партнеру NIBE копію КУПОНУ, оплатіть рахунок на протязі 14 діб від дати відправки ПІДТВЕРДЖЕННЯ БРОНЮВАННЯ, та отримайте тепловий насос, аксесуари та монтаж за винятковими умовами!

ЗАЯВКА НА ДОТАЦІЮ

Всі поля обов’язкові для заповнення

ОБЕРІТЬ ГРАНТ

Повітря/вода теплові насоси NIBE

Повітряний тепловий насос використовує вуличне повітря, один з необмежених і поновлюваних джерел енергії природи. Тепловий насос повітря/вода має суттєві переваги перед тепловими насосами повітря/повітря: водяний теплоносій подається на далеку відстань без суттєвого опору; водяна система опалення бесшумна, що особливо важливо у житлових приміщеннях. Повітряні теплонасоси не потребують ґрунтових робіт, що є перевагою перед геотермальними ґрунтовими тепловими насосами, особливо при оновленні існуючих систем. Ціна "під ключ" повітряного теплового насосу нижча, ніж геотермального теплонасосу. Шведські теплонасоси NIBE повітря-вода адаптовані до наших холодних зим, аналогічних Північній Європі, надійно забезпечить вас теплом, гарячою водою та холодом (кондиціонуванням). Працюють при температурі на вулиці до -25°C, одночасно забезпечуючи температуру води до +63°C, що свідчить про високу якість комплектуючих. Теплові насоси NIBE рекордно малошумні серед інших брендів представлених у ЄС, і не дратуватимуть Вас і Ваших сусідів. NIBE є лідером ринку теплових насосів України >>> З тепловими насосами NIBE повітря-вода можна знизити витрати на опалення до 80%.Грунт/вода топлові насоси NIBE

Назва "Геотермальний тепловий насос" утворена від двох слів: "geo" – що має відношення до землі, та "thermal" – тепловий. Ґрунтовий тепловий насос, що також має назву "геотермальний тепловий насос" збирає тепло з оточуючого ґрунту або водойми, та може знизити рахунки за опалення до 80%.Найбільш енергоефективний спосіб опалення взимку та охолодження влітку.

Переваги геотермального теплонасосу перед повітряними (що працюють від вуличного повітря) тепловими насосами:

 •      - за календарний рік в кліматі України енергоефективність SCOP геотермального теплового насосу краща;
 •      - моторесурс геотермального теплового насосу більший – його встановлюють у приміщенні, він працює при сталих параметрах температури та вологості.

Ґрунтові теплові насоси автоматично забезпечать опалення та гарячу воду, нагрів басейну та кондиціонування, при цьому ціна опалення зменшиться в 5 разів. За необхідності, наприклад, у разі тривалої відсутності або очікуванні гостей, ви можете дистанційно коригувати систему з комп'ютера, планшета або смартфона.Внутрішні блоки NIBE

Внутрішні "розумні" блоки для теплових насосів повітря / вода з вбудованою автоматикою, бойлером ГВП, електрокотлом, циркуляційними насосами і всім необхідним для роботи системи опалення, охолодження та гарячого водопостачання.

ДИЛЕРИ В УКРАЇНІ - ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ, ПРОДАЖ ТА МОНТАЖ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ