Каскад з трьох теплових насосів повітря-вода NIBE F2120-20, загальною тепловою потужністю 60 кВт, встановлений на даху будівлі
Каскад з трьох теплових насосів повітря-вода NIBE F2120-20, загальною тепловою потужністю 60 кВт, встановлений на даху будівлі
ТРИ ТЕПЛОВІ НАСОСИ ПОВІТРЯ/ВОДА F2120-20 У КАСКАДІ, ХАРКІВ

ТРИ ТЕПЛОВІ НАСОСИ ПОВІТРЯ/ВОДА F2120-20 У КАСКАДІ, ХАРКІВ


Опалення, охолодження та нагрів гарячої води промислових приміщень у м. Харків тепловими насосами повітря/вода

Харків, промислова будівля радянських часів.

Тепловий насос  NIBE F2120 - це сучасний та енергоефективний пристрій який використовує безкоштовну енергію вуличного повітря для забезпечення комфортних умов в приміщенні будь-якого призначення.

Тепловий насос шведського виробництва вже давно зайняв провідну позицію у сфері енергозбереження, та зустрічається у всіх регіонах нашої країни. Для прикладу, представляємо промислову будівлю в місті Харкові, яку для раціонального використання коштів та енергоресурсів, було модернізовано та встановлено каскад із трьох теплових насосів NIBE F2120-20. Теплові насоси повітря/вода NIBE створені для легкого підключення до старих інженерних мереж. До появи теплових насосів - опалення та нагрів гарячої побутової води забезпечував електричний котел, але рахунки за споживання електроенергії  змусили власника шукати більш раціональні рішення.


Встановлений тепловий насос NIBE F2120 у каскаді дозволяє використовувати енергію вуличного повітря для забезпечення опалення приміщень, нагріву гарячої побутової води, а також охолодження в літній період зі значною економією коштів порівняно з використанням класичних рішень. В той час коли більшість нових опалювальних пристроїв знижують рахунок на декілька відсотків, використання теплового насосу дозволяє знизити рахунок у 3-4 рази (як в нашому випадку, в порівнянні з використанням електричного котла).