Про NIBE

NIBE - це історія розвитку від маленької сімейної компанії до глобальної групи компаній у всьому світі.

Назва NIBE утворена з перших літер імені засновника - шведського винахідника та підприємця Нільса Бернерупа. З часу свого заснування у місті Маркарид (Швеція) у провінції Смоланд майже 70 років тому NIBE перетворилася на глобальну групу, в якій в середньому працюють 17 000 співробітників. У 2020 році реалізовано продукції на 2,5 млрд. євро. На біржі Nasdaq Nordic Large Cap з 1997 року NIBE входить до списку під ім’ям NIBE Industrier AB, із вторинним переліком - на швейцарській біржі SIX Swiss Exchange з 2011 року. NIBE - найбільший виробник теплових насосів у Європі та Північній Америці. Ми пропонуємо широкий асортимент інтелектуальних та високоефективних продуктів для опалення, охолодження, вентиляції, нагріву води для побутових потреб, нагріву басейну тощо. Використовуючи безкоштовну енергію природи — створюємо ідеальний клімат у приміщенні з найменшим можливим впливом на навколишнє середовище.

 

Тепловий насос NIBE - справжній Швед!

NIBE проектується, виготовляється і тестується в Швеції! Саме тому техніка NIBE відрізняється якістю та безумовною надійністю. Перед серійним виробництвом будь-яка модель протягом декількох років проходить тестування на предмет надійності і ефективності.
Лише після успішного закінчення тестувань модель буде запущена в серійне виробництво. NIBE «приймає на озброєння» лише ті рішення і технології які можуть забезпечити надійність обладнання. Для зменшення вартості обладнання NIBE часто купує виробників комплектуючих повністю або частково. Наприклад, NIBE повністю володіє такими виробниками водонагрівачів як Drazice і Biawar. Деякі виробники теплових насосів, такі як шведський CTC, німецький Waterkote та американський WaterFurnace також є власністю NIBE
Такий фундаментальний підхід дає можливість зменшити вартість обладнання і дати покупцю можливість не переплачувати. Цього не можуть зробити дрібні європейські виробники.
 

Чесні характеристики яким довіряють!

Заміри всіх показників відбуваються згідно з європейськими нормами EN в призначених для цього лабораторіях. Невідповідність характеристик недопустима для такого великого концерну як NIBE. Всі показники знаходяться під пильним наглядом конкурентів, організацій з захисту прав споживачів та наглядачів зі сторони держави.
 

40 років досвіду виробництва найкращих теплових насосів

Вважається що тепловий насос це нова технологія. З одного боку це так, але з іншого ні, адже в 2021 році НІБЕ святкує 40-ву річницю з початку СЕРІЙНОГО виробництва теплових насосів. Досвід українського представництва NIBE дещо менший, але теж вражає, адже перший тепловий насос був встановлений у 2006 році (працює до сих пір). А масове встановлення почалося з 2008 року. За всі роки існування на українському ринку було змонтовано понад тисячу теплових насосів різних типів.


Сьогодення

Сьогодні NIBE має широкий асортимент продукції який складається з понад 200 артикулів різних типів. Це дає змогу задовольнити потреби в нагріві і охолодженні будь- якого об’єкту від малого до великого. І ми це успішно робимо, адже наше обладнання однаково комфортно створює клімат у квартирі в Києві площею 40 м2 і на курорті в Косино з тепловим навантаженням 500 кВт. Теплові насоси NIBE однаково гріють дітей в дитячому садочку Києва «LeapKids» площею 2000 м2, і невеличкому Медцентрі «Педіатрія» у Львові. Ми відбираємо тепло з повітря, землі, водойми, скелі, утилізуємо тепло витяжного повітря і навіть стічні води в лікувальному санаторії Трускавця використовуємо в якості джерела первинного контуру.