Про NIBE

Інформація про міжнародну компанію NIBE

NIBE - це історія розвитку від маленької сімейної компанії до глобальної групи компаній у всьому світі.

Назва NIBE утворена з перших літер імені засновника - шведського винахідника та підприємця Нільса Бернерупа. З часу свого заснування у місті Маркарид (Швеція) у провінції Смоланд майже 70 років тому NIBE перетворилася на глобальну групу, в якій в середньому працюють 20 400 співробітників. У 2021 році реалізовано продукції на 2,865 млрд. євро. На біржі Nasdaq Nordic Large Cap з 1997 року NIBE входить до списку під ім’ям NIBE Industrier AB, із вторинним переліком - на швейцарській біржі SIX Swiss Exchange з 2011 року. NIBE - найбільший виробник теплових насосів у Європі та Північній Америці. Ми пропонуємо широкий асортимент інтелектуальних та високоефективних продуктів для опалення, охолодження, вентиляції, нагріву води для побутових потреб, нагріву басейну тощо. Використовуючи безкоштовну енергію природи — створюємо ідеальний клімат у приміщенні з найменшим можливим впливом на навколишнє середовище.

 

Тепловий насос NIBE - справжній Швед!

NIBE проектується, виготовляється і тестується в Швеції! Саме тому техніка NIBE відрізняється якістю та безумовною надійністю. Перед серійним виробництвом будь-яка модель протягом декількох років проходить тестування на предмет надійності і ефективності.
Лише після успішного закінчення тестувань модель буде запущена в серійне виробництво. NIBE «приймає на озброєння» лише ті рішення і технології які можуть забезпечити надійність обладнання. Для зменшення вартості обладнання NIBE часто купує виробників комплектуючих повністю або частково. Наприклад, NIBE повністю володіє такими виробниками водонагрівачів як Drazice і Biawar. Деякі виробники теплових насосів, такі як шведський CTC, німецький Waterkote та американський WaterFurnace також є власністю NIBE
Такий фундаментальний підхід дає можливість зменшити вартість обладнання і дати покупцю можливість не переплачувати. Цього не можуть зробити дрібні європейські виробники.
 

Чесні характеристики яким довіряють!

Заміри всіх показників відбуваються згідно з європейськими нормами EN в призначених для цього лабораторіях. Невідповідність характеристик недопустима для такого великого концерну як NIBE. Всі показники знаходяться під пильним наглядом конкурентів, організацій з захисту прав споживачів та наглядачів зі сторони держави.
 

40 років досвіду виробництва найкращих теплових насосів

Вважається що тепловий насос це нова технологія. З одного боку це так, але з іншого ні, адже в 2021 році НІБЕ святкує 40-ву річницю з початку СЕРІЙНОГО виробництва теплових насосів. Досвід українського представництва NIBE дещо менший, але теж вражає, адже перший тепловий насос був встановлений у 2006 році (працює до сих пір). А масове встановлення почалося з 2008 року. За всі роки існування на українському ринку було змонтовано понад тисячу теплових насосів різних типів.


40 років виробництва теплових насосів

Сьогодення

Сьогодні NIBE має широкий асортимент продукції який складається з понад 200 артикулів різних типів. Це дає змогу задовольнити потреби в нагріві і охолодженні будь- якого об’єкту від малого до великого. І ми це успішно робимо, адже наше обладнання однаково комфортно створює клімат у квартирі в Києві площею 40 м2 і на курорті в Косино з тепловим навантаженням 500 кВт. Теплові насоси NIBE однаково гріють дітей в дитячому садочку Києва «LeapKids» площею 2000 м2, і невеличкому Медцентрі «Педіатрія» у Львові. Ми відбираємо тепло з повітря, землі, водойми, скелі, утилізуємо тепло витяжного повітря і навіть стічні води в лікувальному санаторії Трускавця використовуємо в якості джерела первинного контуру.