Про NIBE

Назва NIBE утворена з перших літер імені засновника - шведського винахідника та підприємця Нільса Бернерупа.

NIBE - міжнародна компанія, з корінням в південній шведській провінції Смоланд, і 65 річним досвідом зростання виробництва пристроїв обігріву як житлових, так і комерційних будівель. Для обігріву ми використовуємо екологічні відновлювані джерела енергії, не спалюємо викопне паливо таке як вугілля, нафта або газ.

Підприємництво і пристрасть до ведення бізнесу, інвестиції в розвиток продукції і корпоративні придбання привели до значного розширення групи, в якій 16500 працівників виробляють продукції на 2,4 млрд. євро в рік.

NIBE - міжнародна технологічна компанія з виробництва приладів обігріву, що здійснює діяльність за трьома окремими бізнес напрямами: NIBE Element (НІБЕ Елементи), NIBE Climate Solutions (НІБЕ Кліматичні Рішення) та NIBE Stoves (НІБЕ Каміни).

NIBE Climate Solutions лідер продажу теплових насосів в Україні, Європі та Північній Америці, побутових опалювальних пристроїв і електричних водонагрівачів в Північній Європі, Чехії та Польщі. Виходячи з того, що українські зими аналогічні Північній Європі - продукція NIBE ідеально підходить для України.

Місія NIBE - створення сучасного комфорту в приміщеннях, і забезпечення гарячою водою використовуючи відновлювані джерела енергії та новітні енергоефективні технології. Споживачі - нові будівлі та сектор RMI (ремонт, обслуговування та поліпшення).

Батьківська компанія NIBE Industrier AB (зареєстрована у м. Маркарід, Швеція), торгівля акціями з 1997 року на Стокгольмській фондовій біржі.