Панель керування тепловим насосом NIBE F1245
Панель керування тепловим насосом NIBE F1245
КИЇВ, РУСАНІВЬКІ САДИ, ОДНОСІМЕЙНИЙ БУДИНОК ПЛОЩЕЮ 200 М²
КИЇВ, РУСАНІВЬКІ САДИ, ОДНОСІМЕЙНИЙ БУДИНОК ПЛОЩЕЮ 200 М²

КИЇВ, РУСАНІВЬКІ САДИ, ОДНОСІМЕЙНИЙ БУДИНОК ПЛОЩЕЮ 200 М²


Опалення та гаряче водопостачання геотермальним тепловим насосом

ПОСТАВЛЕНІ ЗАВДАННЯ:

  • опалення будинку;
  • гаряче водопостачання;
  • високий комфорт;
  • енергоефективна система з низькими експлуатаційними витратами.

Сучасні технології полегшують наше життя і роблять її комфортніше, тому енергоефективні будинки набирають все більшої популярності в Україні. Найбільш енерговитратними у будинку категоріями є: опалення, охолодження та нагрівання гарячої побутової води. А в умовах міської забудови, де дороге або відсутне підключення до газу, існують ліміти у виділеній електричної потужності, і немає можливості приділяти увагу твердопаливним/пелетним котлів або камінам - найбыльш енергоефективним і бистроокупним рішенням, що не потребуэ додаткових дозволів або погоджень, буде встановити тепловий насос.

При можливості буріння свердловин, геотермальний тепловий насос NIBE F1245 найпопулярніше рішення для будинків площею до 240м². Особливістю якою володіє тепловий насос NIBE F1245 - це розташування всіх необхідних елементів системи в одному корпусі, малошумна робота і, по нормам безпеки - відсутність необхідності організації окремого приміщення під топкову.


РІШЕННЯ: Геотермальний тепловий насос NOBE F1245-12 опалює будинок в Києві площею в 200м² і забезпечує гарячою санітарної водою родину з п'яти осіб. Система опалення спроектована двоконтурна: радіатори та водяна тепла підлога. Автоматика постійно відстежує температуру зовнішнього повітря і регулює температуру теплоносія всередині системи опалення. При зміні температури вуличного повітря система в автоматичному режимі змінює температуру теплоносія в батареях і водяних теплих підлогах, що дає постійну комфортну температуру в приміщенні без стороннього втручання. Система вимагає тільки одноразової настройки, а далі, цілий рік, всі функції виконує в автоматичному режимі. В осінній період, при похолоданні, автоматично запускається тепловий насос в роботу на опалення. Реалізовані настройки на максимальну економію електроенергії - тепловий насос автоматично знижує температуру приміщення коли це не потрібно (наприклад, вдень в будній день, коли в будинку відсутні люди, або вночі, коли можливо знизити температуру приміщення, а вранці знову повернути на необхідну...). А навесні, при досягненні встановленої температури на вулиці, система автоматично вимкнуть опалення, підтримуючи при цьому необхідну температуру гарячої побутової води. NIBE F1245 складається з: компресорного блоку; енергоефективних циркуляційних насосів з частотним регулюванням для системи геотермального поля і системи опалення. Автоматичне зниження насосом циркуляції в два рази знижує споживання електроенергії в вісім разів; інтегрованого санітарного + бівалентного + резервного електричного догрівачі; вбудованого бойлера нагріву гарячої санітарної води об'ємом 180 літрів з можливістю підключення лінії рециркуляції і програмування роботи рециркуляційного насоса гарячої побутової води; сучасної автоматики з кольоровим графічним дисплеєм і русифікованим меню для зручного і простого управління, а також підключенням до інтернету. Автоматика працює в погодозалежному режимі що дозволяє швидко реагувати на зміну температури зовнішнього повітря, а також планувати і програмувати періоди зниження температури в приміщенні (наприклад, днем ​​коли в будинку нікого немає); Встановлений геотермальний тепловий насос NIBE F 1245-12 забезпечив найбільш комфортне опалення та нагрівання гарячої побутової води з мінімальними експлуатаційними витратами. Проект виконаний компанією "Теплові насоси" (м.Київ), інженер-проектувальник Пивовар Андрій.