ПОВІТРЯНИЙ ТЕПЛОНАСОС AMS 10-12 І ВНУТРІШНІЙ МОДУЛЬ HK 200 S В КОТЕДЖІ
ПОВІТРЯНИЙ ТЕПЛОНАСОС AMS 10-12 І ВНУТРІШНІЙ МОДУЛЬ HK 200 S В КОТЕДЖІ

м. Львів, котеджне містечко “Провесінь”, односімейний житловий будинок площею 196 м кв

ФАКТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ:

Новий будинок котеджного типу, виконаний з сучасних матеріалів. Від забудовника будинок постачався конденсаційним газовим котлом. По проекту тепло передавалося радіаторами і теплими підлогами. На етапі звернення замовника до виконавця, газопостачання об’єкту ще не відбулося.

Замовником було поставлене завдання запропонувати ефективну систему опалення незалежну від газу. При цьому, місця для облаштування додаткового теплопункту не має.

 

ЗАВДАННЯ ЩО БУЛИ ПОСТАВЛЕНІ:

- опалення будинку;

- гаряче водопостачання;

- охолодження приміщень в перспективі;

- швидкий запуск системи;

- ефективність системи.


РІШЕННЯ: Виходячи з того, що присадибна ділянка вже була облаштовна, замовнику було запропоновано встановлення теплового насоса повітря/вода. Компактним і бюджетним рішенням став тепловий насос повітря/вода AMS 10-12. Для нагріву гарячої води був запропонований модуль NIBE HK 200 S. В результаті він легко вписався і інтер’єр невеликого за площею теплопункту.

РЕЗУЛЬТАТ: Замовник отримав тепло, не маючи газу на ділянці. Тепер функція газопостачання буде лише дублюванням/резервуванням роботи теплового насосу. Ймовірність використання газу зменшується ще й тому, що внутрішній блок теплового насосу HK 200 S має вбудований резервний електрокотел. Тому, навіть при наднизьких температурах повітря, коли тепловий насос не в змозі працювати, система NIBE продовжить опалювати будинок. Компактність внутрішнього блоку дозволила не добудовувати додаткові приміщення яке необхідно було б добудувати у випадку встановлення твердопаливного котла. ВИКОНАВЕЦЬ РОБІТ ПО МОНТАЖУ І ПРОЕКТУВАННЮ: ТОВ «Айтіко-Трейд» nibe.aitico-trade.com