Позитивний початок 2016 року

Продажі зросли на 3,1% до 3042 мільйонів шведських крон (2950 мільйона шведських крон у 2015).

Операційний прибуток виріс на 13,3% до 298 млн шведських крон (263 млн шведських крон).

Прибуток після вирахування чистих фінансових позицій виріс на 17,5% до 268 млн шведських крон (228 млн шведських крон).

Прибуток на акцію склав 1,84 шведських крон (SEK 1,54).

Придбання північноамериканського Heatron Inc., інших 40% акцій британської Stovax Heating Group Ltd і 50% акцій Air-Site AB.

"Рік почався на позитивній ноті, але характеризується змішаним попитом на наших ринках", каже Gerteric Lindquist, MD і генеральний директор групи компанії NIBE. "В Європі, вона варіюється від країни до країни і від галузі до галузі, але в цілому зростає настрій обережного оптимізму. Ринки в Північній Америці і Азії продовжують розвиватися трохи більш вигідно, але там, як і в Європі, впливають низькі ціни на сировинні товари нафтової і газової промисловості. Варто відзначити, що зміцнення шведської крони також послабило наш органічне зростання.

Ми в даний час змінюємо назву NIBE Energy Systems, нашої найбільшої бізнес сфери, в NIBE Climate Solutions (Кліматичні Рішення NIBE), логічне зміна, яке краще відображає як поточну діяльність і подальше розширення асортименту продукції, а також стійкість бізнес сфери.

Той факт, що NIBE Element (Елементи NIBE) тепер досягли маржі операційного прибутку трохи більше 10% є результатом довгострокової, кропіткої роботи, яка включає в себе підвищення технології, безперервні зусилля з пыдвищення продуктивності і розширення асортименту продукції за рахунок придбань, а також розвитку нашої власної продукції.

NIBE Stoves (Каміни NIBE) також демонструють позитивне зростання навіть незважаючи на великі ринки, такі як Німеччина і Франція, що перебувають у стані занепаду.

У нас є своєчасна программа випуску продукції і філософія бізнесу. Рентабельність є стабільною, і ми добре підготовлені до наступальних придбань. У світі, де важко робити прогнози, ми як і раніше обережні оптимісти щодо цього року в цілому" говорить Gerteric Lindquist.