NIBE придбала 65% вентиляційної компанії Tempeff

NIBE Industrier AB придбала 65% акцій компанії Tempeff North America Ltd з виробництвом в Вінніпезі, Манітоба, Канада, з можливістю придбання решти 35% у встановленому порядку. Компанія буде частиною бізнес-сфери NIBE Climate Solutions.

Tempeff https://tempeffnorthamerica.com/ - провідний виробник високоефективних вентиляційних систем для рекуперації тепла, призначених для комерційних, громадських будівель і промислових застосувань, особливо в умовах холодного клімату.

Заснована в 2008 році, Tempeff налічує близько 50 співробітників, а річний обсяг продажів становить трохи більше 10 мільйонів доларів США (приблизно 70 мільйонів шведських крон) з операційною маржею що перевищує 10%. Продажі в основному на внутрішньому ринку Канади, але компанія також має хороший зростання в Сполучених Штатах.

«З Tempeff ми розширюємо асортимент продуктів для клімат-контролю великих об'єктів і продовжуємо нашу експансію на ринку Північної Америки разом з американською компанією ClimateCraft, яку ми придбали в минулому році», - говорить Гертерік Линдквист, керуючий директор і головний виконавчий директор NIBE Industrier.

«Ми раді, що команда Tempeff продовжить керувати компанією на чолі з засновником і генеральним директором Garth Evans і генеральним менеджером Ken Smith».

Tempeff буде консолідований у NIBE з 1 червня 2017 року.

Ціна покупки не вказана, оскільки придбаний бізнес становитиме лише невелику частину групи NIBE.

Для отримання додаткової інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB: +46 433-73 070

Інформація була представлена ​​через Benny Torstensson для публікації 8 червня 2017 року о 08:00 CET.