NIBE НАБУВАЄ ОСНОВНІ БІЗНЕСИ ENERTECH GROUP

ОСНОВІ УГОДИ

NIBE Industrier AB досяг угоди про придбання основних бізнесів EnerTech Group, що була створена в 1983 р. Придбані бізнеси розташовані у шести європейських країнах, і стануть частиною NIBE Climate Solutions.

На придбаних підприємствах працює близько 460 співробітників. Продажі склали 830 млн шведських крон в 2015 році (72700000 GBP) з операційним прибутком 4,8%.

Найбільш відомим серед багатьох відомих брендів придбаної групи є CTC, що працює у Ljungby з 1923 року.

"Видається логічним, що NIBE та CTC тепер йдуть вперед рука об руку, щоб створити ще більш сильний міжнародний бізнес у сфері стійких, енергоефективних рішень для систем опалення та комфорту в приміщеннях, що зможуть конкурувати на глобальних ринках," говорить Gerteric Линдквист, президент і генеральний директор NIBE Industrier AB. "Придбання також додасть сильної технічної складової бізнесу NIBE."

Набута група пропонує широкий асортимент геотермальних і повітряних теплових насосів, продукції сонячної енергетики та біопалива, а також традиційних нафтових і газових пальників. Продажі зосереджені в основному в Європі.

"Виробничі підрозділи Enertech AB в Льюнгбю та Осбі є найбільшими з придбаних компаній" говорить Ліндквіст. "Решта розташовані в Швейцарії, Англії, Бельгії, Норвегії та Німеччини. Подальша діяльність буде відбуватись з місць, де вони розташовані сьогодні".

Угода вимагає схвалення антимонопольної влади Швеції і Німеччині, рішення яких можна очікувати в 4-му кварталі.

Для отримання додаткової інформації
Бенні Торстенссон, CIO NIBE Industrier: +46 070 433-73
Ця інформація є інформацією, яка NIBE AB Industrier зобов'язаний оприлюднити відповідно до законодавства про регулювання зловживань монопольним становищем на ринку ЄС. Інформація була представлена ​​для публікації через агентство Бенні Torstensson 28 вересня 2016 року в 12:00 за центральноєвропейським часом.
 
Про EnerTech Group
Enertech Group Ltd є британською приватною холдинговою компанією, що володіє групою компаній з розробки та виробництва опалювальної техніки, і займає лідируючі позиції по всьому світу. Група компаній, що набуває NIBE, складається з: CTC Ferro Fil AS (Норвегія), CTC Giersch AG (Швейцарія), Enertech AB (Швеція), Enertech Belgium SPRL (Бельгія), Enertech Limited (Великобританія) та операцій EnerTech GmbH (Німеччина). До того ж у CTC входять інші відомі бренди Enertech, Bentone, Giersch, Nu-Way, Electro-Oil, Parca, Osby-Parca та CTC Ferrofil. Enertech Group Ltd збереже свої дочірні компанії в Бельгії (Saint Roch), Австралії і Новій Зеландії.