NIBE придбала CGC Group of Companies Inc виробника теплових насосоів у Канаді

NIBE Industrier AB придбала 50% акцій компанії виробника теплових насосів CGC Group of Companies Inc. у Онтаріо, Канада, http://cgc-group.com/ . Угода передбачає можливість придбання 50% акцій, що залишились, не пізніше весни 2022 року.
CGC була заснована у 1995 році. Штаб-квартира розташована у місті Міссіссауга, неподалік від Торонто, завод знаходиться у сусідньому штаті Фергюс.
У компанії працює біля 80 працівників, об'єм продажу біля 120 мільйонів шведских крон (CAD 18 млн), операційний прибуток 19%. CGC переважно виробляє теплові насоси великої потужності для комерційної нерухомості, під відомими брендами Bulldog Heat Pump, Compax и Varipak.
"Тепер в нас є додаткова платформа теплових насосів для комерційної нерухомості у Північній Америці, і ми бачимо гарні можливості для росту, як у Канаді так і в США," каже Gerteric Lindquist, генеральний директор компанії NIBE Industrier.
"Це дійсно надихає на продовження роботи по розвитку CGC разом з нинішніми власниками і засновниками, Bill Browne та Bob Rutherford. Разом вони мають більш ніж 70-річний досвід роботи у теплових насосах, та вони продовжать керівництво компанією у суворій відповідності з нашою звичною моделлю придбання".
CGC буде включена в область бизнес-рішень NIBE Climate Solutions з 1 лютого 2017 року.
Ціна покупки не вказується, оскільки придбаний бізнес становить лише невелику частку NIBE групи.
Для отримання додаткової інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB, +46 433-73 070
NIBE Industrier AB зобов'язана розкривати інформацію, що міститься у цьому пресс-релізі, відповідно до правил і норм для емітентів NASDAQ Стокгольма по боротьбі зі зловживанням ринку регулювання. Інформація була представлена ​​через Benny Torstensson, NIBE Industrier AB, +46 433-73 070 для публікації 13 лютого 2017 року о 08:00 CET.

Про NIBE Industrier

NIBE - міжнародна група з виробництвом і продажами на п'яти континентах.
NIBE має більш ніж 60-річний досвід виробництва продуктів, призначених для внутрішнього клімату і комфорту, як для побутового так і комерційного використання. NIBE зросла з моменту її зародження на півдні Швеції, до виробництва і продажу на п'яти континентах.
NIBE розробила культуру підприємництва і пристрасть до ведення бізнесу. Інвестиції в сталий розвиток продукту і поглинання допомогли NIBE Group значно розширитися - обсяг продажів перевищив 13 млрд шведських крон в 2015 році. Операції проводяться у трьох областях бізнесу: NIBE Кліматичні рішення, NIBE Елементи і NIBE Печі, більш ніж 11000 співробітниками.