NIBE придбала в Alfa Laval бізнес тепло-холодопостачання

Набутий бізнес має близько 60 співробітників у Швеції (перш за все в Роннеби), Франції, Росії, Чехії, Фінляндії, Великобританії та Словаччини. Обсяг продажів склав близько 300 мільйонів шведських крон в 2017 році з позитивною операційною маржею.

«Придбання дає NIBE Climate Solutions додаткові високоякісні продукти з гарними можливостями для розвитку бізнесу, і це створює синергію з тепловими насосами NIBE», - говорить Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE Industrier. «Ми також вважаємо цінним і позитивним що і менеджери, і інші співробітники придбаного бізнесу залишаться на своїх посадах у групі NIBE».

«Цей бізнес дійсно покращився протягом минулого року - каже Том Еріксон, президент і головний виконавчий директор Alfa Laval Group. «Однак ми прийшли до висновку, що у нього будуть ще кращі можливості для розвитку в рамках групи NIBE. NIBE Group - солідний гравець з особливим наголосом на індустрію HVAC, а системи теплообмінників стануть цінним доповненням до їхнього теперішнього портфоліо».

Очікується, що приєднання частини бізнесу Alfa Laval до бізнес-сфери NIBE Climate Solutions закінчиться до 31 травня 2018.

Ціна покупки не вказана, оскільки придбаний бізнес становитиме невелику частину групи NIBE.

 

Для отримання додаткової інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB: +46 433-73 070

Інформація була представлена ​​Бенні Торстенссоном для публікації 27 березня 2018 року о 09:15.