NIBE в Італии купує 45% Rhoss Spa

Rhoss є одним з провідних італійських виробників обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря

NIBE Industrier AB придбала 45% акцій Rhoss SpA http://rhoss.com/en/ , яка працює в Codroipo, Італія. NIBE також має можливість придбати решту 55% ​​акцій Rhoss.

Rhoss є одним з провідних італійських виробників обладнання для вентиляції та кондиціонування повітря, призначеного для комерційних, громадських будівель і промислового застосування.

Заснована в 1968 році, Rhoss налічує трохи більше 300 співробітників, обсяг продажів становить близько 68 мільйонів євро з операційної маржею до амортизації трохи більше 5%. Близько 45% продажів припадає на внутрішній ринок Італії, а решта в основному продає на інших ринках Європи.

«Rhoss допоможе нам ще більше розширити асортимент продуктів для клімат-контролю великих об'єктів, а також нашу присутність на цьому цікавому ринку», - сказав Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE.

«Впевнені, що керівництво Rhoss, очолюване MD Andrea Corradi, продовжить керувати компанією, і що ті з нас, хто увійде до ради директорів Rhoss, працюватимуть разом з керівником Irsap SpA, нинішнім власником».

Ціна покупки не вказана, оскільки придбана частка бізнесу становитиме невелику частину групи NIBE.

Щоб отримати більше інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB: +46 433-73 070