NIBE в Італії придбала 80% акций HT SpA

NIBE Industrier AB придбала 80% акцій компанії HT SpA, Сусеган, Італія («HT»), http://htspa.it/ . Компанія стане частиною бізнес-сфери NIBE Element.

HT має штаб-квартиру в Сусегане, Італія, і з 1978 року випускає високотехнологічні рішення для систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря, виробництва харчових продуктів, упаковки та інших промислових застосувань. Асортимент опалювального обладнання HT складається з картріджних нагрівачів, нагрівачів PTC, стрічкових нагрівачів і систем опалення.

В HT є одне виробництво в Італії, і два в Румунії. Дохід у 2016 році склав біля 23 мільйонів євро з операційним прибутком 14%. Компанія налічує прибл. 330 співробітників.

«Придбання HT додає ще один відомий бренд в наш європейський бізнес, який забезпечує синергію витрат і комерційні переваги для NIBE Group. Їх ринкове і технічне становище, і клієнтська база стануть ще однією платформою для прибуткового зростання», - говорить Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE Industrier AB.

Компанія буде продовжувати свою діяльність під керівництвом нинішнього керівництва пана Костанта Далл'Анесе і г-на Веньєр Пейроні. І пан Далл'Анесе, і пан Пейроні залишатимуться власниками НТ. NIBE має можливість в кінцевому підсумку придбати решту 20% HT SpA. HT буде об'єднана в групу NIBE з 1 травня 2017 року.

Ціна покупки не вказана, оскільки придбаний бізнес становитиме лише невелику частину групи NIBE.

Для отримання додаткової інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB, +46 433-73 070

NIBE Industrier AB зобов'язана розкривати інформацію в цьому прес-релізі відповідно до Правил боротьби зі зловживаннями на ринку і правилами і положеннями NASDAQ Stockholm для емітентів. Інформація була представлена ​​Бенні Торстенссон для публікації 5 травня 2017 року 13:00 за центральноєвропейським часом.