NIBE придбала американський Gaumer Company Inc

NIBE досягла угоди про придбання 60% розміщених акцій Gaumer Company Inc. NIBE також погодилася придбати решту 40% випущених акцій Gaumer в більш пізній час. Gaumer Company Inc з Х'юстона, штат Техас, стане частиною NIBE Element North America.

Gaumer є одним з провідних розробників і виробників Північної Америки в області електронагрівачів, систем керування і доступу для ринків електроенергії, нафти і газу, нафтохімії. Асортимент продукції Gaumer для цих ринків включає, серед інших продуктів, заглибні і циркуляційні нагрівачі, панелі управління нагрівом, системи охолодження рідкого палива, а також інтегровані системи обігріву та системи керування.

Заснована в 1962 році, Gaumer налічує трохи більше 115 співробітників, річний обсяг продажів становить 25,2 млн доларів США, а операційна маржа - більше 15%. Gaumer продовжить свою діяльність і обслуговування клієнтів зі своїх виробничих потужностей в Х'юстоні, штат Техас, керівництво компанії не змінюється і залишиться під керуванням пана Гаурава Дхінга, президента, і паном Марка Кросбі, генерального директора.

Gaumer є ще один важливий крок у нашій стратегії стати провідним постачальником систем електронагрівальної системи, на цей раз на важливих ринках електроенергії та нафтохімії в Північній Америці, де раніше NIBE мала обмежену присутність. Значна історія розробки продукту Gaumer в поєднанні з існуючою діяльністю NIBE в Європі на цих же ринках забезпечить значну синергію і можливості зростання в майбутньому», - сказав Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE.

«Також обнадіює, - каже Гертерік Линдквист, - що нинішнє керівництво Gaumer, очолюване паном Дхінга і паном Кросбі, продовжить керувати компанією, і що головний акціонер Gaumer, пан Джек МакКланах, залишиться в Раді Gaumer, щоб забезпечити підтримку і стратегічне розуміння майбутнього Gaumer протягом наступних кількох років».

Умови угоди з акціонерами Gaumer не були розкриті, оскільки придбані акції цього бізнесу становитимуть лише невелику частину Групи NIBE.

Gaumer буде консолідований у NIBE Element North America с 2 січня 2018 року.

Для отримання додаткової інформації:Benny Torstensson, NIBE Industrier AB: +46 433-73 070

Інформація була представлена ​​через Benny Torstensson для публікації 18 грудня 2017 року, 08 00 CET.