NIBE придбала BriskHeat Corporation у США

Компанія NIBE уклала угоду про придбання 60% випущених акцій BriskHeat Corporation. NIBE також погодилась придбати решту 40% випущених акцій BriskHeat в більш пізній час. BriskHeat розташований в Колумбус, штат Огайо, і стане частиною NIBE Element North America.

BriskHeat є найбільшим в світі виробником гнучких нагрівальних елементів для поверхневого нагріву, елементів управління і аксесуарів для різних кінцевих ринків, в основному для напівпровідникової промисловості, а також для виробництва композитних, нафтохімічних, пластмасових і споживчих товарів (контейнерів, кабелів, шлейфів, теплоізоляції, гумових нагрівачів, одягу тощо).

Заснована в 1949 році, BriskHeat налічує близько 650 співробітників, річний обсяг продажів становить 39 млн. доларів США, а операційний прибуток перевищує 15%. BriskHeat буде продовжувати свою діяльність і підтримувати свою глобальну клієнтську базу з виробничих площ в Колумбусі, Огайо і В'єтнамі, а також від своїх торгових і складських приміщень в Тайвані, Китаї та Нідерландах.

«BriskHeat є ще один ключовий крок у нашій стратегії стати провідним постачальником електричного опалення в усьому світі на цей раз у важливій і зростаючої галузі напівпровідників»говорить Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE.

«Тут BriskHeat має важливу і зростаючу глобальну клієнтську базу як з виробниками напівпровідникового устаткування (OEM), так і з самими виробниками напівпровідників. Присутність BriskHeat на цьому та інших кінцевих ринках в поєднанні з виробничою діяльністю NIBE Element по всьому світу і інженерної діяльністю забезпечить значну синергію, і можливості зростання в майбутньому».

«Також обнадіює, - говорить Гертерік Линдквист, - що нинішнє керівництво BriskHeat, очолюване Доменіком Федеріко, буде продовжувати керувати компанією».

BriskHeat буде консолідований у NIBE Element North America з 1 січня 2018 року.

Ціна покупки не вказана, оскільки придбаний бізнес становитиме лише невелику частину групи NIBE.

 

Для отримання додаткової інформації: Benny Torstensson, NIBE Industrier AB: +46 433-73 070

Інформація була представлена ​​через Benny Torstensson для публікації 15 січня 2018 року, 8:00 CET