Відмінний старт 2017

  • Продажі зросли на 42% до 9 009 млн. шведських крон (аналогічний період минулого року - 6 343 млн. шведських крон)
  • Чистий прибуток виріс на 36% до 877 млн. шведських крон (645 млн. шведських крон)
  • Прибуток на акцію склав 1,29 SEK (1,04 SEK)
  • Придбання більшої частини британської компанії Enertech Group, 50% канадської CGC Group, 80% італійської компанії - виробника HT SpA і 65% канадської Tempeff North America.

 

«У нас була позитивна перша половина 2017 року з хорошим зростанням як продажів, так і прибутку. Незважаючи на відносно велику політичну невизначеність в світі, NIBE домігся хорошого зростання, як органічно, так і за рахунок придбань. На додаток до низьких процентних ставок, збільшення споживання і неухильно зростаючої будівельної діяльності перехід на більш стійкий соціальний порядок робить на нас позитивний вплив», - каже Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE. 

«NIBE Climate Solutions лідирує в групі NIBE з широким, стійким діапазоном всіх типів і властивостей продуктів для клімату (опалення, кондиціонування, вентіляция) і постійно зміцнює свої позиції на ринку. Основна увага приділяється інтеграції недавно придбаних компаній, які як і раніше мають меншу операційний прибуток, ніж бізнес-область в цілому, а також коригування витрат в компаніях, які постраждали від того, що субсидії на теплові насоси були припинені в США».

«Операційна маржа і обсяг продовжують добре розвиватися в бізнес-сфері NIBE Element. Завдяки стратегічним придбанням і хорошому органічного росту NIBE Element постійно підвищує свою роль лідера міжнародного ринку».

«Область бізнесу NIBE Stoves також продовжує рост на міжнародному рівні і тепер має хороший географічний баланс з унікальною можливістю зростання в Європі, Північній Америці та Австралії». 

У нас є сильна програма продуктів і сучасна філософія бізнесу, яка фокусується на стійкості і енергоефективності. Незважаючи на те, що важко прогнозувати діловий клімат, ми з оптимізмом дивимося на 2017 рік завдяки стабільній прибутковості і хорошою фінансовою готовності до придбань, каже Гертерік Линдквист, генеральний директор NIBE. 

 

Інформація для преси

Телеконференція (англійською мовою) буде проведена для преси і аналітиків сьогодні (+46 8 566 426 97) об 11.00 з генеральним директором Гертеріком Ліндквіста і фінансовим директором Хансом Бекменом. 

ПРИМІТКА. Для перегляду зображень для презентації вам необхідно зареєструватися на сайті nibe.com.

NIBE Industrier AB (publ) зобов'язана розкривати інформацію в цьому прес-релізі відповідно до Положення про зловживання на ринку ЄС і Закону про ринок цінних паперів Швеції. Інформація була представлена ​​через Бенні Торстенссона для публікації 18 серпня 2017 року 08.00 за місцевим часом.

Benny Torstensson CIO: +46 433 73 070

Christel Fritiofsson Менеджер зі зв'язків з інвесторами: +46 433 73 078