NIBE ЗБІЛЬШИЛО ПРОДАЖІ

NIBE повідомляє про збільшення продажу і прибутку за підсумками 2015 року.

  • Обсяг продажу виріс на 20% до 13243 млн шведських крон (2014 року - 11033 мільйони шведських крон)
  • Прибуток після вирахування чистих фінансових витрат збільшилася на 24,9% до 1614 мільйонів шведських крон (2014 року - 1,292 мільйона шведських крон)
  • Прибуток на акцію склав SEK 11,22 (SEK 8,90)
  • Дивіденди SEK 3,35 / акція (SEK 2,70 / акцію)
  • Два придбання: північноамериканська Marathon Heater Inc., останні 30% фінська Akvaterm Oy.

"2015 був успішним роком для компанії NIBE, збільшилися продажі і прибуток. Це було досягнуто в несприятливих умовах роботи на глобальному ринку з обережним попитом, різкого падіння цін газу та нафти, значної волатильності валюти", сказав генеральний директор NIBE Group Gerteric Lindquist.

"Причини нашої гарної роботи є сильний розвиток компаній, які ми придбали в 2014 році, наш подальший акцент на майбутньому за рахунок інтенсивного розвитку продуктів і попереджувальних ініціатив на ринку, а також на підтримку нашої прибутку."

"Всі наші бізнес-напрямки просунули свої позиції на ринку, а також зберегли і навіть зміцнили операційний прибуток. Це стало результатом наших зусиль щодо забезпечення найвищого рівня розробки, виробництва, якості та маркетингу продукції, адже кожен з цих елементів є сильною ланкою в ланцюзі ".

"У нас є програма продукції і корпоративна філософія, що динамічно розвиваються. Ми маємо стабільну рентабельність і хороші позиції щоб зробити додаткові придбання. Незважаючи на непередбачувані економічні умови, ми обережні оптимісти з приводу 2016 року в цілому", сказав Gerteric Lindquist.