NIBE КУПУЄ 50% АКЦІЙ AIR-SITE AB – ЕКСПЕРТА У ВЕНТИЛЯЦІЇ

NIBE Industrier AB досягла угоди про придбання спочатку 50% акцій шведської компанії Air-Site AB, який буде включений в бізнес-сферу NIBE Energy Systems.

NIBE Industrier AB досягла угоди про придбання спочатку 50% акцій шведської компанії Air-Site AB, який буде включений в бізнес-сферу NIBE Energy Systems.

Air-Site AB знаходиться в м. Lindome на південь від Гетеборга, і була заснована поточною управлінською командою в 2007 році. Бізнес має досвід в області вентиляції, декілька років інноваційного мислення і якісного розвитку продукції позаду. Компанія має 14 співробітників, річний обсяг продажів близько 26 мільйонів шведських крон, а операційна маржа склала близько 10%.

"Ми деякий час шукали партнера серед виробників теплових насосів, тепер ми дуже раді тому, що знайшли NIBE в якості спільного власника. Тепер ми зможемо інтегрувати технологію теплового насоса в наші вентиляційні установки та розробити нову концепцію, особливо для великих будівель", говорить генеральний директор і власник компанії Air-Site Tomas Nilsson, який буде продовжувати керувати компанією.

"Підприємництво і технічна компетентність Air-Site є відмінним доповненням до нашого бізнесу, і в той же час ми вийдемо на новий розвиток в області вентиляції," говорить Kjell Ekermo, керівник бізнес-майданчика NIBE Energy Systems.

"Завдяки цьому придбанню NIBE зробить ще один стратегічно важливий крок на шляху інтеграції нагріву і охолодження з вентиляцією", говорить Gerteric Lindquist, MD / генеральний директор компанії NIBE Industrier AB.

Air-Site AB будуть об'єднані в NIBE з 4 квітня 2016 року.