NIBE придбала компанію TECHNIBEL у Франції

NIBE Industrier AB підписала угоду про придбання французької компанії TECHNIBEL SAS. Придбана компанія стане частиною бізнесу NIBE Energy Systems.

TECHNIBEL розташована в безпосередній близькості біля Ліону, була заснована в 1958 році, має 25 співробітників, що забезпечують 12 мільйонів євро продажів (близько 105 млн шведських крон). TECHNIBEL це добре відомий у Франції бренд продукції клімат-контролю, і теплових насосів.

"Французький ринок теплових насосів є одним з найбільших в Європі, і TECHNIBEL пережила як підйом у 2004-2009 рр, так і подальший спад. Компанія боролася в період економічного спаду, але зараз збалансувала свої сукупні витрати та доходи" говорить Ліндквіст Гертерик, генеральний директор NIBE AB Industrier. "Операції продажів будуть координуватися з французьким представництвом NIBE, даючи нам більш широкі пропозиції продуктів з трьома брендами, і організацією продажів, що покриває всю Францію. Разом ми зможемо стати сильним гравцем в даний час, коли ринок стабілізувався і почав знову рухається в правильному напрямку".

Операції будуть консолідовані в Групу NIBE станом на поточну дату.