NIBE НАБУВАЄ CLIMATE CONTROL GROUP У LSB INDUSTRIES ЗА $364 МЛН

ОСНОВИ УГОДИ

Шведська компанія NIBE, один з провідних європейських постачальників кліматичних рішень, купує Climate Control Group (Група клімат-контролю, "CCG"), провідного виробника HVAC рішень для комерційного і побутового призначення на північноамериканському ринку. CCG добре відома своїми дочірніми і приєднаними торговими марками ClimateMaster, IEC, ClimateCraft і Climacool, і добре узгоджується з існуючими операціями компанії NIBE у США. На кінець 2015 р CCG мав 1259 співробітників і чистий річний обсяг продажів $274 млн (SEK 2312 мільйона). До цього CCG входило до складу LSB Industries (США).

Придбання CCG є ще один важливий крок в історії компанії NIBE, після придбань Schulthess Group (Швейцарія) і Emerson Heating Products (США) у 2011 році, Stovax (Великобританія) в 2013 році, і WaterFurnace Renewable Energy (США) в 2014 р.

Після того, як CCG буде відчужене від LSB Industries, CCG буде працювати як окрема юридична особа під керівництвом Rick Aldridge з CCG і його команди, які є частиною бізнес-сфери компанії NIBE Climate Solutions (Кліматичні рішення NIBE). NIBE має намір створити резервну копію управління для прискорення поточних ініціатив зростання і прибутковості, і розвивати CCG як платформу для зростання компанії NIBE в Північній Америці. CCG забезпечить NIBE додатковим ноу-хау і технологіями, новими продуктами HVAC та доступом до сегменту комерційних клієнтів.

Завантажити прес-реліз >>>