ШВЕДСЬКИЙ ГРАНТ

ПромоАкція "Грант зі Швеції": найкращі (інверторні) моделі теплових насосів NIBE зі знижкою 15%

Грант зі Швеції на тепловий насос NIBE

Швеція є одним зі світових лідерів у використанні енергоефективних технологій. NIBE — лідер ринку теплових насосів в Україні, Європейському союзі, США та Канаді.

NIBE здійснює кроки для популярізації енергоефективних технологій у країнах Східної Європи та проводить  промоАкцію з урахуванням особливостей національних ринків.

З 1-го березня починається промоАкція "Грант зі Швеції", що фінансується NIBE. Аналогічна промоАкція проходить також у Польщі.

Ви можете подати заявку на отримання Гранту в період з 1 березня по 30 червня 2020 року. Умови гранту поширюються на перших 50 теплових насосів ґрунт/вода та повітря/вода. У Гранті може брати участь будь-яка фізична особа, що має доступ до житлового приміщення на території України (окрім тимчасово окупованих територій) та бажає встановити опалення тепловим насосом. Грант не встановлює жодних обмежень за віком, статтю, расовою належністю, релігійними переконаннями, родом занять або іншими подібними ознаками для заявників.

Грант передбачає фінансову підтримку покупця теплового насосу NIBE у розмірі 15% від ціни.

Грант призначений для кінцевих споживачів - фізичних осіб, що реєструються на сайті www.grant.teplonasos.com та виконують Правила (Регламент) Гранту. Чим швидше рішення - тим більше вірогідність отримання Гранту на придбання та встановлення сучасного та економічного опалення від NIBE.

Докладна інформація та реєстрація у "Гранті зі Швеції" на сайті www.grant.teplonasos.com >>>